RAMAZAN BAYRAMI TURLARI VİETNAM

BİZE YAZIN

RAMAZAN BAYRAMI TURLARI VİETNAM

RAMAZAN BAYRAMI’NDA
VİETNAM / KAMBOÇYA / LAOS  (31 Mayıs-09 Haziran 2019)
Hanoi (2) (Halong Bay’de Tekne Gezisi) / Luang Prabang (2) (Pak Ou Mağaraları – Khouangsi Şelaleleri – Otantik Köyler) / Siem Reap (1 gece – 2 tam gün) (Angkor Wat Tapınaklar Zinciri – Tonle Sap Gölü üzerinde Tekne Gezisi) Saigon (2) (Cu Chi Tünelleri – Mekong Deltası)

2850$ 'dan başlayan fiyatlarımızla...

DETAYLI TUR PROGRAMI:
31 MAYIS 2019 CUMA: İSTANBUL / SİNGAPUR
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali  – Singapur Havayolları kontuarı önünde sabah 10:30’da buluşma. THREE SEASON rehberinin misafirlerimize gerekli evrak ve seyahat belgelerini vermesinin ardından, sırasıyla check-in, pasaport ve gümrük işlemleri yapılacaktır. Daha sonra Singapur Havayolları’na ait SQ 391 nolu sefer ile 13:30’da Singapur’a hareket. Geceleme uçakta.
01 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ: SİNGAPUR / HANOİ
Sabah yerel saat ile 05:00 de varış. Aktarmanız esnasında dünyanın en büyük, en kaliteli ve en ucuz gümrüksüz vergi mağazalarının bulunduğu Changi Havalimanında alışveriş yapabilirsiniz. Ardından SQ 176 nolu sefer ile 09:20 de dünyada komünizm ve kapitalizmi bir arada yaşayan tek ülke olan, yıllarca Fransız sömürgesi olmuş ve ABD ile yaklaşık 15 sene süren bir savaştan galip çıkmış Vietnam’ın en kuzeyinde, Çin sınırına çok yakın bir noktada bulunan başkent Hanoi’ye hareket ve yerel saat ile 11:40 da varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Otelde eşyalarımızı bırakıp, yerel rehberimizden alacağımız kısa bir brifingin ardından başkent Hanoi’yi tanıtan panoramik bir tur yapacağız. (Otelde odalarınız saat 14:00 den itibaren hazır olacaktır) İlk önce göl kenarında bulunan Tran Quoc Pagodasını ziyaret edeceğiz. Ardından Vietnam’ın Ho Amcası olarak adlandırılan, bugünkü modern Vietnam’ın kurucusu Ho Chi Minh’in Mozolesini (dışarıdan) ve 1958 ila 1969 yılları arasında yaşamış olduğu mütevazi evini ziyaret edeceğiz. Daha sonra sırasıyla başkentin sembolü Tek Kolonlu Pagoda’yı ve 1070 yılında Kral Ly Nhan Tong tarafından yaptırılmış ve Konfiçyus’a ithaf edilmiş Edebiyat Tapınağını ziyaret edeceğiz. Hoan Kiem Gölünü, aziz olarak nitelendirilen ve ülkenin en önemli şahsiyetlerinden olan, Moğollara karşı vermiş olduğu mücadeleden ötürü General Van Xuong adına yapılmış Ngoc Son Tapınağını ziyaret edeceğiz. Gölün etrafındaki Vietnam ve Fransız Koloni tarzı mimariyle yapılmış olan evlerde dikkatinizi kesinlikle çekecektir. Daha sonra Hanoi’yi bir de Vietnamlıların yüzyıllardır kullandıkları üç tekerlekli Cyclo adlı yerel araçları ile tanıyacağız. Cyclo turumuzda Fransız Koloni Döneminden kalma 36 birbirini dik kesen küçük caddelerden oluşan Eski Mahalle, İpek Caddesi, Kağıt Caddesi, Ayakkabı Caddesi, Bronz Caddesi ve Pagoda göreceğimiz yerler. Turdan sonra sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için bir süre serbest. Akşam yemeğimizi Khai Brother adlı yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.
02 HAZİRAN 2019 PAZAR: HANOİ (HALONG BAY)
Sabah alınacak kahvaltıdan sonra UNESCO tarafından koruma altına alınmış dünyada eşi benzeri olmayan, tam 3000 adet minik adacıktan oluşmuş Halong Bay’e sabah erken hareket. (Hanoi’nin 170 km doğusundadır) Bu kültür mirasında san pan tipi çok hoş Vietnam tekneleri ile öğle yemekli güzel bir tur yapacağız. Turumuz esnasında ayrıca geçtiğimiz 10 yıl içerisinde bulunmuş mağaraları da ziyaret edeceğiz. (Öğle yemeği teknede alınacak olup deniz ürünleri ağırlıklıdır). Turdan sonra saat 15.00 – 16:00 saatleri arasında Hanoi’ye hareket. Akşam yemeğimizi Wild Rice adlı yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.
03 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ: HANOİ / LUANG PRABANG (LAOS)
Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra VN 931 nolu sefer ile Güneydoğu Asya’nın bakir ormanlarında saklı, Budizm’in mistisizmi içinde yaşayan Laos’un tapınakları ve rahipleri ile ünlü, büyülü şehri Luang Prabang’a 12:50 da hareket ve yerel saat ile 14:00 de varış. (Bugünkü Hanoi / Luang Prabang uçuşunuz daha geç veya aktarmalı olabilir) Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra kısa bir süre dinlenmek için serbest zaman. Daha sonra 20. yüzyılı savaşların arasında geçirmesine rağmen, kendi kültürel değerlerini kaybetmemiş bu güzel şehri tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Kraliyet Sarayı Müzesi, Theravada Budizmi’nin dünyadaki en önemli merkezleri olan Visoun, Aham, Mai, Sene ve Xiengthong Tapınakları, muhteşem manzarası ile Phousi Tepesi ve akşamları yerel halkın akın ettiği ünlü akşam pazarı göreceğimiz yerlerden bazıları. Turdan sonra akşam yemeğimizi Un Petit Nid  adlı yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.
04 HAZİRAN 2019 SALI: LUANG PRABANG (LAOS)
Sabah erkenden alınacak kahvaltıdan sonra, Luang Prabang turumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Özel otobüsümüzle yapacağımız, tam gün sürecek olan bu gezide el değmemiş doğanın tadını çıkaracağınız Pak Ou mağarasını gezdikten sonra ki burası Laos’lu Budist Hacılar tarafından kutsal sayılmaktadır ve içeride binlerce Buda heykeli bulunmaktadır, dünyada sadece bu coğrafyada bulabileceğiniz eşsiz güzellikteki otantik yerleşim birimleri olan Xanghai ve Phanom köylerine gidip, buradaki doğayla bütünleşmiş geleneksel Laos hayatına şahit olma fırsatını bulacaksınız. Öğle yemeğimizi tur esnasında piknik şeklinde lunch box’lar da alacağız. Öğleden sonra Khouangsi Şelalelerini, Ban Ouay, Ban Ou ve Ban Thapene adlı etnik Laos’lu köylüleri göreceğiz. Daha sonra şehre dönüş ve akşamüzeri güneş batımını seyredeceğiniz Siphouthabath Tapınağı’nı ziyaretimizle bugünkü turumuz son bulacak. Akşam yemeğimizi otel dışında Tamnak Laos adlı yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.
05 HAZİRAN 2019 ÇARŞAMBA: LUANG PRABANG / SİEM REAP (KAMBOÇYA)
(Arzu edenler bu sabah, safran rengi kostümleri ile her sabah gerçekleşen rahiplerin ritüellerine iştirak edebilirler. Bu esnada unutulmaz fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz. Bu ritüel sabah 05:00 itibarı ile gerçekleşmektedir. Makinelerinizi bir gece önceden lütfen şarj ediniz) Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra QV 513 nolu sefer ile saat 10:40 da uzun yıllar balta girmemiş yağmur ormanlarının içinde saklı kalmış, unutulmuş ve sadece 200 kilometrekarelik alan üzerine kurulu, bağrında dünyanın en büyük tapınaklar zincirini bulunduran Siem Reap’a hareket ve yerel saat ile 14:00 de varış (Bugünkü Luang Prabang / Siem Reap seferi daha geç ve aktarmalı olabilir) Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer olmadan önce      Daha sonra Tonle Sap gölüne transfer ve yerel bir tekne ile göl üzerindeki köyleri ziyaret edeceğiz. Ardından Les Artisan D’angkor ve Khmer Sanatları’nı ziyaret. Burada otantik el işi eşyalar satın alabilirsiniz. Turdan sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için kısa bir süre serbest zaman. Akşam yemeğimizi otel dışında yerel Apsara adlı yerel bir restoranda geleneksel Khmer dansları ve gösterileri eşliğinde alacağız. Geceleme otelimizde.
06 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE: SİEM REAP (KAMBOÇYA) / HO CHI MINH CITY (SAIGON)
Sabah alınacak kahvaltıdan sonra otelimizden check-out. Ardından Siem Reap’ı kapsamlı olarak tanıyacağımız turumuza başlayacağız. İlk önce Angkor Tapınaklar Zincirinin önemli bir halkasını oluşturan Angkor Thom Güney Kapısı, Bayon, Baphuon, Ta Phrom Tapınaklarını, Cüzzamlı Kral Leper ve Fil Teraslarını, ardından etrafı çitlerle çevrilmiş Kraliyet bölgesini gezeceğiz. Öğle yemeğimizi Malis adlı yerel bir restoranda alacağız. Yemeğin ardından 1200 yıl önce inşa edilmiş olan ve gördüğünüzde büyülü bir
mistik atmosfere bürüneceğiniz ünlü Amerika’lı aktris Angelina Jolie’nin başrolünü oynadığı Tomb Raider filminin de çekildiği Angkor Wat Tapınaklar zincirini ziyaret edeceğiz. Akşam üzeri Siem Reap’a geri dönüş ve ünlü Pub Caddesinde alışveriş için serbest zaman. Akşam yemeğimizi FCC Angkor adlı yerel bir restoranda alacağız. Yemeğin ardından havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra yerel VN 814 nolu sefer ile 21:35 de Vietnam’ın en çok turist çeken, Fransızlar’dan kalma tarihi binaları ile ünlü eski adı Saigon olan Ho Chi Minh City’ye hareket ve 22:50’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
07 HAZİRAN 2019 CUMA: HO CHI MINH CITY (SAİGON)
Sabah alınacak kahvaltıdan sonra Vietnam ile ABD arasında yapılan savaş esnasında Kuzey’li lerin yaklaşık 200 km uzunluğunda yer altına yaptıkları tünelleri, Amerikan askerlerine karşı iptidai yöntemlerle vermiş oldukları kurtuluş mücadelesinin yapıldığı kampları, siperleri göreceğiz. Öğle yemeğimizi yerel Ben Nay adlı restoranda alacağız. Yemekten sonra dünyanın en fazla motorsikletinin bulunduğu Saigon’a dönüp şehri tanıtan panoramik bir tur yapacağız.  (yaklaşık 3 milyon adet) Gösteri Merkezi (Reunification Hall), Opera Binası, Halk Komitesi Binası (Parlamento) ünlü Continental ve Rex Otelleri, Cholon adlı Çin Mahallesi, Dong Ru Caddesi, eski Başkanlık Sarayı’nı göreceğiz. Akşam yemeğimizi otel dışında Le Chateau adlı yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.
08 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ: HO CHI MINH CITY (MEKONG DELTASI) / SİNGAPUR / İSTANBUL
Sabah erkenden alınacak kahvaltıdan sonra güzel kent anlamına gelen My Tho’ya özel aracımız ile gidecek, oradan ünlü Mekong Deltasında Vietnamlılarca Dokuz Başlı Ejder Nehri diye bilinen, üzerinde yüzlerce minik adacığın bulunduğu, kolları birer labirent gibi etrafı saran Song Tien Giang nehri üzerindeki Thoi Son Adasını, Vinh Trang Pagodasını ziyaret edecek ve kanallarda minik sampan tipi tekneler ile dolaşacağız. Mekong Deltası turumuz esnasında alışveriş yapabilirsiniz. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Mekong Deltası turumuzun ardından saat 16:30 gibi havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Singapur Havayolları’na ait SQ 185 nolu sefer ile 19:40 da Singapur’a hareket ve yerel saat ile 22:40  da varış. Burada yapılacak aktarmanın ardından SQ 392 nolu sefer ile 01:40 da İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.
09 HAZİRAN 2019 PAZAR: İSTANBUL
Sabah yerel saat ile 07:45 de İstanbul yeni havalimanına varış. Turumuzun sonu.

Ücretlendirme tablosu:

Vergiler dahil kişi başı fiyatıSingle Farkı3.Kişi ÜcretiHavalimanı VergisiSeyahat Sağlık Sigortası
2850$450$2500$300$80$FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:
*İstanbul / Singapur / Hanoi – Saigon / Singapur / İstanbul arası Singapur Havayolları ile ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti.
*Hanoi / Luang Prabang / Siem Reap / Saigon arası yerel Havayolları ile ekonomi sınıfı tek yön uçuşlar.
*İç ve dış hatlardaki tüm uçuş vergileri ve güvenlik vergileri.
*Hanoi’de 2 gece Mercure Hanoi La Gare Hotel’de, Luang Prabang’da 2 gece Grand Luang Prabang Hotel’de, Siem Reap’da 1 gece Hotel Memoire’da, Saigon’da 2 gece Grand Saigon Hotel’de, veya bir benzeri otellerde yatak kahvaltı bazında konaklamalar.
*Program esnasında alınacak olan 5 adet öğle ve 7 adet akşam yemeği (bunlardan 2 tanesi yerel showludur - içki ve meşrubatlar hariçtir)
*Programda belirtilen tüm turlar ve giriş ücretleri.
*Programda belirtilen tekne gezi ücretleri.
*Tüm havalimanı / otel / havalimanı transferleri.
*Tüm seyahat boyunca bizimle birlikte olacak olan yerel rehberler.
*Tecrübeli THREE SEASON rehberlik hizmetleri.
*Zorunlu Türsab iflas sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
*Otellerde yapılacak olan kişisel harcamalar. (minibar, telefon, restoran, kurutemizleme, vs.)
*Kamboçya ve Vietnam vize ücretleri. (Kamboçya ve Vietnam vizeleri – davetiye ile - sınırda her yolcu tarafından münferiden alınmaktadır. Vize ücreti kişi başı Vietnam için çift girişli vize için yaklaşık 50 USD, Kamboçya için ise 30 USD olup, vize alımı için 2’şer adet renkli vesikalık fotoğraf gerekmektedir.)
Vietnam ve Kamboçya Vizeleri için Dikkat edilmesi gereken hususlar: Vietnam ve Kamboçya’ya seyahatinizin dönüş itibarı ile en az 9 ay geçerliliği ve kullanılabilir vize için boş sayfaları olan pasaport (boş gümrük sayfaları kabul edilmez) (Vietnam ve Kamboçya yeşil pasaport sahibi Türk Vatandaşlarına vize uygulamamaktadır)
*Laos’un ülkemizde temsilciliği bulunmamaktadır. Bunun için Laos vizesi DAVETİYE YÖNTEMİ ile karşı taraftan yani hizmet veren Turizm Şirketi vasıtası ile alınabilmektedir. Bunun için seyahat başlangıç tarihinden önce en az 2 haftalık bir süreye ihtiyaç vardır. Davetiye çıkmasının ardından Laos Vizesi’ni sınır kapısında yerel yetkililer Laos’a vardığınızda pasaportunuza basacaklardır. Laos vize ücreti kişi başına 65 USD olup bu ücreti gümrük görevlisine ödemeniz gerekmektedir. Laos vizesi için 2 adet renkli vesikalık fotoğrafa ihtiyaç vardır. Bu fotoğrafları seyahatiniz esnasında yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.)
Laos Vizesi için Dikkat edilmesi gereken hususlar: Pasaportunuzun Laos’a seyahatinizin başlangıç tarihi itibarı ile en az 9 ay geçerliliği ve vize için boş sayfa mecburiyeti vardır (boş gümrük sayfaları kabul edilmez)
*Yemeklerde alınacak olan içki veya meşrubatlar.
*Kişi başına 15 YTL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.
 *ERV Özel Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası (THREE SEASON’un kendi ofislerinden ücreti mukabilinde yaptırabilir ve sigorta kapsamını detaylı olarak öğrenebilirsiniz)
**Yurtdışına yapacağınız seyahatiniz için ERV Seyahat ve Sağlık Sigortası yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Zira vize başvurunuzun reddi, seyahat öncesi herhangi bir sağlık sorunundan ötürü seyahatinizi iptal edebilme, 1. Dereceden akrabalarınızı ilgilendiren sağlık sorunlarında ya da seyahat esnasında olası bir sağlık sorununuzda, valiz kaybolması vb. durumlarda ERV Sigorta seyahatiniz için ödemiş olduğunuz bedelin yaklaşık % 75 lik kısmını karşılayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak ve seyahat eden kişinin yaşına bağlı olmak kaydıyla tarafımızdan ücreti mukabilinde yapılan ERV Seyahat ve Sağlık Sigortasını, kendinizi ve yapacağınız seyahatin sekteye uğraması durumuna karşılık seyahatinizi koruma altına almak adına yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Seyahat ve Sağlık Sigortası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiyi THREE SEASON satış görevlilerinden öğrenebilirsiniz.**70 yaş ve üzeri yolcular için sürprim uygulanır**

NOTLAR:
*Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Singapur Havayolları ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
*Programda belirtilen ve iç hatlarda uçulacak olan havayolunun / havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları ve saatleri değişkenlik gösterebilir.
*THREE SEASON force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
*Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 20 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. (Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde THREE SEASON yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar)
*Otellerde 3 lü odaların standardı diğer iki kişilik odaların standardı ve ebatları ile genelde aynıdır. Dolayısıyla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuğun (ek yataklı) aynı odada kalması bazı otellerde konforunuzu etkileyebilir. Üç kişilik odanın konforu veya ebadından ötürü oluşabilecek herhangi bir şikayetten veya sorundan THREESEASON veya THREE SEASON rehberi sorumlu değildir.
*Ekstra turlar en az 15 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 15 kişiden daha az katılımlarda rehberiniz sizlere gerekli fiyat ayarlamasını yapıp bildirecektir.
*Panoramik şehir turları herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.
*Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyid ediniz.
*Oteller check-in saati 14:00, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasıdır.
*Laos konaklaması esnasında kullanılacak olan oteller ülke şartları doğrultusunda seçilmiş en iyi ve en konforlu otellerdir.
*Seyahat edeceğiniz ülkeler kendi yerel para birimlerini kullanmaktadırlar ve konvörtıbl değillerdir. Dolayısıyla seyahat öncesinde bu para birimlerini Türkiye’de ki banka veya döviz bürolarından tedarik edemezsiniz. Bunun için yanınızda ABD Doları götürmenizi tavsiye ederiz.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. (LÜTFEN BU DETAYI TUR KALKMADAN ÖNCE THREE SEASON İLE TEKRAR TEYİD EDİNİZ. ZİRA HAVAYOLLARI VALİZ TAŞIMA KURALLARINI ÇOK SIK SURETTE VE HABER VERMEDEN DEĞİŞTİRMEKTEDİRLER)  İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden THREE SEASON ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle kişi başına bir parça eşya alabilirsiniz. Bunun ebadı yukarıda belirtildiği gibi olup en fazla 5 ila 7 kg olabilir.
*Seyahatiniz esnasında şayet cep telefonlarınız yurt dışı görüşmelere açık ise kullanabilirsiniz.
*Bu seyahate iştirak edecek olan her yolcunun pasaport temdit süresinin en az 9 olması gerekmektedir. Vietnam yeşil pasaport sahibi yolculara vize uygulamamaktadır, ancak Kamboçya her tür pasaporta vize uygulamaktadır.
*Şirketimiz sizler ile konsolosluk / elçilik arasında bir aracı konumunda olup, herhangi bir vize alım garantisi veremez. Bu durumda konsolosluk / elçiliğin vermediği vizelerden THREE SEASON sorumlu tutulamaz. Vize alımından önce kayıt olurken THREE SEASON’a ödenen meblağ yolcuya vize alınamadığı veya yetkili makamlar yolcunun vize başvurusunu herhangi bir nedenden ötürü reddettikleri zamanda iade yapılmaz. (BUNA VİZE İÇİN ÖDENEN MEBLAĞ VE YATIRILAN DEPOZİTO DAHİLDİR) Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
*Program esnasında alınacak olan yemekler yerel yemeklerdir. Yemeklerde alınacak olan içecekler veya meşrubatlar ekstra ücrete tabidir.
*Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemde THREE SEASON kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra ister iç hat ister dış hat olsun isim değişikliği kesinlikle yapılamaz. Kesilen yeni dış hat bileti ve seyahat içerisinde gidilecek olan şehirler arasındaki diğer uçuş biletlerinin meblağı da seyahat eden yolcuya rücu eder.
*Seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir yağmurluk, bir hırka veya bir kazak bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü kapalı mekanların çoğunda kuvvetli bir klima sistemi mevcut olmakla beraber, yapacağınız uzun uçak yolculuğu esnasında da bu tarz giyecekler oldukça işinize yarayacaktır. (Yanınıza kesinlikle mayo, terlik, bol miktarda tişört, bermuda, rahat yürüyebileceğiniz bir çift altı lastik ayakkabı, yağmurluk ve bol bol film alınız)
*Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde rezervasyon değişikliği ve hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
*Kredi Kartları,Banka Kartları ve Havayolu mensuplarının (emekli havayolcular dahil) kendi imkanları ile kestirmiş oldukları biletler THREE SEASON’u kesinlikle bağlamaz. Program veya tarih değişikliğinde kredi kartı, banka kartı, puanlar la kesilen veya pass biletler ile uçacak olan yolcuların yanan biletlerinden THREE SEASON kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.


.


.


.