FOTOĞRAF KURSLARI

BİZE YAZIN

FOTOĞRAF KURSLARI

Bünyemizde bulunan dünyaca ünlü fotoğraf sanatçıları eşliğinde günübirlik, bir haftalık yada aylık şeklinde uygulamalı ve aktiviteli fotoğraf kursları düzenliyoruz.Bunları dilerseniz bir atölyede dilerseniz de Türkiye'deki farklı lokasyonlarda yapabiliyoruz.Detaylar için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Sık Sorulan Sorular

Kongre Organizasyonu hakkında en çok sorulan soruları sizin için derledik.


Yurt içi ve yurt dışı olarak ayırmanızda fayda olacaktır. Örneğin, yurt dışı organizasyonlarda uçak fiyatının açıklanması 300 gün önce olabildiği için en ideal süre organizasyondan 10 ay önce olabilir.
Organizasyonun boyutuna ve ihtiyaçlarına göre kişi sayısı değişiklik göstermektedir. En ideal sayı organizasyon detayları netleştiğinde oluşacaktır.

Schengen vizesi sahibiyseniz ve henüz geçerlilik tarihleriniz katılacağınız turların tarihi ile uyuşuyorsa aşağıdaki ülkelere başka vize ihtiyacı duymaksızın seyahat edebilirsiniz.

Almanya
Avusturya
Belçika
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Estonya
Finlandiya
Fransa
Hollanda
İspanya
İsveç
İtalya
İzlanda
Letonya
Litvanya
Lüksemburg
Macaristan
Malta
Norveç
Polonya
Portekiz
Slovakya
Slovenya
Yunanistan

Vize hizmetini bünyemizde bulunan vize departmanı aracılığı ile alabilirsiniz.
A Grubu seyahat acentası olduğumuz için dünyanın her yerinde organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

23.03.2007 tarih ve 26471 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 5597 sayılı kanunun 1. maddesine göre "Türkiye Cumhuriyeti pasaportu ile yurtdışına çıkış yapan Türk vatandaşlarından her çıkış yaptıklarında  15 TL harç alınacaktır." hükmü getirilmiştir.

Çıkış harç pullarını tüm havalimanlarının dış hatlar bölümünde kolayca tedarik edebilirsiniz.